System Engineer

Miejsce pracy:

Warszawa (PMZ) - Mazowieckie

Branża:

It

Data publikacji oferty pracy:

12/02/2020

Numer referencyjny:
Q/SE/2020
Oddział:
QBit - BH
Wykształcenie:
Wyższe inżynierskie/licencjackie
Zakres obowiązków:
  •         instalowanie, konfigurowanie i administrowanie rozwiązaniami opartymi o technologię SAS oraz Open Source
  •         administracja i bieżące utrzymanie rozwiązań dla największych przedsiębiorstw w kraju i zagranicą
  •         identyfikowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów
  •         analiza wydajności systemów
  •         uczestniczenie w rozwoju i testowaniu systemów
  •         przygotowanie dokumentacji wykonanych prac

Oczekiwania:
  •         dobrej znajomości systemu operacyjnego Linux
  •         znajomości architektury relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  •         wykształcenia wyższego informatycznego
  •         zaangażowania, dociekliwości, samodzielności, zdolności szybkiego uczenia się
  •         umiejętności pracy zespołowej
  •         znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację na projekcie u klienta zagranicznego

Mile widziane:
  •         wiedza z zakresu technologii SAS lub Hadoop
  •         umiejętność programowania w dowolnym języku (np. Python, Java, Go, Lua)
  •         znajomość Docer, Swarm, Kubernetes
  •         znajomość rozwiązań Cloudowych (np. AWS, Azure)
  •         znajomość architektury REST i SOA
  •         doświadczenie w obszarze technologii sieciowych, zagadnień bezpieczeństwa, serwerów aplikacji
  •         znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem