Specjalista ds. Rekrutacji IT

Miejsce pracy:

Warszawa (PMZ) - Mazowieckie

Branża:

Teleinformatyka (ITC)

Data publikacji oferty pracy:

09/10/2019

Numer referencyjny:
Q/REK/2019
Oddział:
QBit - BH
Wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Obowiązki na stanowisku:
  •         realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistycznie w branży IT
  •         analiza rynku pod kątem dostępności Kandydatów
  •         budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
  •         weryfikacja i selekcja aplikacji Kandydatów zgodnych z profilem
  •         identyfikacja Kandydatów z wykorzystaniem poszukiwań bezpośrednich (direct search) i portali społecznościowych
  •         kontakt telefoniczny z Kandydatami i udział w spotkaniach rekrutacyjnych
  •         współpraca z zespołem rekruterów oraz innymi działami firmy

Wymagania:
  •         min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w rekrutacji w branży IT
  •         wykształcenie wyższe
  •         znajomość rynku ICT
  •         umiejętność organizacji pracy własnej i pracy pod presją czasu
  •         komunikatywność, otwartość
  •         dobra znajomość języka angielskiego
  •         chęć rozwoju w obszarze rekrutacji i HR