Senior Java FullStack Developer

Miejsce pracy:

Warszawa (PMZ) - Mazowieckie

Branża:

Ubezpieczenia

Data publikacji oferty pracy:

29/07/2019

Numer referencyjny:
Q/EA/FS/2019
Oddział:
QBit - BH
Wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i implementacja zmian w systemie sprzedażowym (frontend i backend) w oparciu o wzorce projektowe i efektywne praktyki programistyczne
  • Dbanie, o jakość, wydajność i bezpieczeństwo systemu
  • Współpraca z zespołem Architektury, QA oraz Administratorów Aplikacji

Profil:
  •     Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku programisty Java
  •     Ekspercka wiedza z Java, Spring oraz Hibernate/JPA
  •     Bardzo dobra znajomość SQL oraz technologii front-end (np. Angular, Vue.js) lub przynajmniej CSS, JS, JQuery, HTML.
  •     Doświadczenie i znajomość narzędzi DevOps (np. Jenkins 2 Pipelines, Bamboo, Bitbucket, Artifactory, Nexus)
  •     Znajomość serwerów aplikacji Tomcat
  •     Zwolennik wysokiej jakości oprogramowania - pasjonat testów aplikacji (np. TDD)
  •     Mile widzialne doświadczenie jako tech leader
  •     Zdolność analitycznego myślenia
  •     Komunikatywność - nastawienie na efektywną współpracę z biznesem
  •     Inicjatywa, pomysłowość i samodzielność w działaniu

Nasz Klient oferuje:
  •     Prace z technologiami: Java 11, Spring 5x, Hibernate 5x, Oracle 12x, Vue.js
  •     Realny wpływ na rozwój dużego systemy sprzedażowego zdobywającego nagrody i uznanie użytkowników
  •     Współpracę z doświadczonymi developerami (zespół 6-8 osób)
  •     Długofalową współpracę
  •     Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  •     Rodzaj pracy: rozwój 80%, utrzymanie 20%
  •     Komputer: PC + 2 monitory 24”, system operacyjny WIN7 lub Linux Mint