Grafik

Miejsce pracy:

Warszawa (PMZ) - Mazowieckie

Branża:

Media i Reklama

Data publikacji oferty pracy:

04/09/2019

Numer referencyjny:
Q/PM/GRAF/2019
Oddział:
QBit - BH
Wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Aktualnie dla naszego Klienta firmy MAE Multimedia Art & Education Sp. z o. o. poszukujemy osoby na stanowisko Grafik
MAE Multimedia Art & Education Sp. z o. o. to nowoczesna pracownia projektowo-realizacyjna oferująca usługi w obszarze technik ekspozycyjnych i multimedialnych.

Zakres obowiązków:
  •         projektowanie graficzne aplikacji interaktywnych,
  •         projektowanie ilustracji do aplikacji interaktywnych,
  •         współtworzenie koncepcji i założeń do aplikacji interaktywnych,
  •         projektowanie systemów identyfikacji wizualnej,
  •         opracowanie graficzne materiałów promocyjnych i ofert handlowych.

Wymagania:
  •         wykształcenie kierunkowe,
  •         minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  •         doświadczenie w projektowaniu graficznym aplikacji interaktywnych (warunek konieczny),
  •         umiejętność tworzenia prostych animacji,
  •         znajomość zagadnień związanych z UI i UX,
  •         biegła znajomość pakietu Adobe Creative Cloud (Photoshop, InDesign, Illustrator, After Effects),
  •         biegła znajomość programów do opracowania makiet aplikacji,
  •         umiejętność przygotowania ilustracji dla potrzeb aplikacji interaktywnych,
  •         wyczucie estetyki i znajomość aktualnych trendów,
  •         kreatywność i wyobraźnia,
  •         umiejętność pracy pod presją czasu,
  •         umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie,
  •         elastyczność i dyspozycyjność,
  •         dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
  •         storyboarding,
  •         doświadczenie w projektowaniu aplikacji dla przestrzeni wystawienniczych,
  •         znajomość programów do kreacji 3D,
  •         znajomość HTML5/CSS/JavaScript,
  •         zainteresowanie nowymi technologiami i sztuką.