Programista C#

Miejsce pracy:

Stargard Szczeciński (PZA) - Zachodniopomorskie

Branża:

Automatyka

Data publikacji oferty pracy:

04/09/2019

Numer referencyjny:
Q/PM/C#/2019
Oddział:
QBit - BH
Wykształcenie:
Wyższe inżynierskie/licencjackie
Zadania:
  •     tworzenie aplikacji i interfejsów do komunikacji systemów produkcyjnych MES, APS, Wonderware
  •     tworzenie i wdrażanie nowych aplikacji oraz integracja z istniejącymi systemami
  •     analiza kodu, poszukiwanie rozwiązań, wykrywanie błędów
  •     udział w projekcie wdrażania i migracji do nowego systemu zarządzania produkcją

Profil:
  •     Języki programowania: C#.NET, T-SQL, PL/SQL, VB Script, ASP.NET, HTML, CSS, JavaScript, VB.NET
  •     Technologie programistyczne: Microsoft.NET
  •     Technologie systemowe: MS Windows XP/7/10, MS Windows 2003-2016, IIS
  •     Bazy danych: MS SQL Server 2012/2014/2017, Oracle 12c
  •     Narzędzia programistyczne: Microsoft Visual 6, Microsoft Visual Studio.NET 2017

Wymagania:
  •         Dobra znajomość zagadnień z zakresu tworzenia aplikacji dla systemów Windows
  •         Bardzo dobra znajomość C#.NET
  •         Znajomość VB.NET
  •         Umiejętność tworzenia aplikacji wykorzystujących bazę danych Oracle i MS SQL
  •         Przynajmniej pięcioletnie (udokumentowane) doświadczenie programistyczne
  •         Znajomość języka angielskiego pozwalająca na sprawną komunikację