Administrator Systemów Informatycznych

Miejsce pracy:

Łódź (PLO) - Łódzkie

Branża:

It

Data publikacji oferty pracy:

08/07/2019

Numer referencyjny:
90/2019
Oddział:
QBit - BH
Wykształcenie:
Nieokreślone
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań i obowiązków:
  • Utrzymywanie środowisk systemów operacyjnych lub baz danych
  • Obsługa zdarzeń alarmowych pochodzących z narzędzi monitorujących
  • Realizacja bieżących spraw utrzymaniowych w zakresie systemów operacyjnych lub baz danych
  • Współpraca z zespołami utrzymującymi aplikacje i systemy informatyczne

Wymagania:
  • Znajomość systemów operacyjnych Unix, Linux, Windows lub baz danych
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność,
  • Zapał do pracy i umiejętność samokształcenia

Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
  • Interesującą pracę i przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej dużej firmie
  • Rozwój zawodowy i możliwość pozyskiwania doświadczenia związanego z zarządzaniem szerokim spektrum systemów i urządzeń IT